Nokia Photo Browser

Nokia Photo Browser Beta 0.9.4

Jeszcze lepsze przeglądanie zdjęć w telefonie

Nokia Photo Browser to darmowa aplikacja zmieniająca sposób przeglądania obrazów w telefonach z systemem operacyjnym Symbian S60. Teraz fotografie w Twoim telefonie prezentują się nie gorzej niż na ekranie iPhone. Zobacz pełny opis

Zalety

 • Atrakcyjny wygląd
 • Funkcja lupy
 • Płynne przewijanie

Wady

 • Powolne działanie przy dużych obrazach

Bardzo dobry
8

Nokia Photo Browser to darmowa aplikacja zmieniająca sposób przeglądania obrazów w telefonach z systemem operacyjnym Symbian S60. Teraz fotografie w Twoim telefonie prezentują się nie gorzej niż na ekranie iPhone.

Nokia Photo Browser pozwala na przeglądanie miniatur zdjęć w sposób znany z programu komputerowego Cooliris. Program automatycznie odnajduje i sortuje zdjęcia z pamięci telefonu oraz karty pamięci. Na ekranie wyświetlana jest dynamicznie przewijana ściana obrazów. Miniatura nad którą znajduje się kursor powiększa się, a jej wybór powoduje wyświetlenie zdjęcia na całym ekranie telefonu. Można też płynnie przewijać zdjęcia w widoku pełno ekranowym. Dodatkowo, szczególnie interesujące fragmenty zdjęć można powiększać przesuwając nad nimi kursor.

Nokia Photo Browser to świetna aplikacja do przeglądania zdjęć. Wygląda świetnie, szkoda tylko, że czasem reaguje zbyt wolno.

Nokia Photo Browser

Download

Nokia Photo Browser Beta 0.9.4

Opinie użytkowników o Nokia Photo Browser

 • ATPL4

  według ATPL4

  "Całkiem niezły program"

  To całkiem niezły program, używam go z powodzeniem i rzeczywiście robi to co powinien. Oczywiście można mieć pewne zastr... Więcej.

  Zredagowane 9 marca 2011

 • piotrapt

  według piotrapt

  "Super przegladarka"

  Całkiem przyjemny i funkcjonalny program. Pracuje dość stabilnie z moją Nokią E71. Bardzo dobrze wyszukuje zdjęcia na te... Więcej.

  Zredagowane 18 stycznia 2010